Nowa publikacja pt.”Miłosierdzie lekarstwem duszy. Rozważania biblijne”

Opublikowany przez: admin

W ostatnich dniach ukazała się nowa publikacja ks. prof. Stanisława Haręzgi, cenionego biblisty i Moderatora Dzieła Biblijnego im. św. Jana Pawła II w Archidiecezji Przemyskiej pt. “Miłosierdzie lekarstwem duszy. Rozważania biblijne“. Niniejsza publikacja jest pokłosiem Roku Miłosierdzia i zwróceniem uwagi na uczynki miłosierdzia wobec duszy.

“Każdy, kto sięgnie po niniejszą publikację, będzie mógł przekonać się, jak ogromne pole do działania istnieje w przestrzeni miłosierdzia, jakiego potrzebuje dziś świat. Życzeniem autora jest, aby ta lektura umocniła w Czytelnikach starania o swe duchowe piękno i zachęciła do pełnienia miłosierdzia, wobec ludzi potrzebujących duchowego uzdrowienia – pisze we wstępie Ksiądz Profesor.

W dniu 30 czerwca 2022 r. Ksiądz Moderator był gościem programu “W rytmie wydarzeń” emitowanego na antenie Radia Fara. W trakcie rozmowy prezentował jej treść, założenia i zachęcał, aby stała się dobrą duchową lekturą w czasie wakacji i urlopów. Całość rozmowy można odsłuchać TUTAJ.

Udostępnij

Dzieło Biblijne im. Św. Jana Pawła II w Archidiecezji Przemyskiej